Duşta Hayat Var

Sıcak bir duş ile rahatlamak sizin de hakkınız

Hayat şartları her geçen gün daha da zorlaşıyor. İster öğrenci olun ister çalışan her gün ayrı bir yoğunlukla geçiyor ve her zaman stresle dolabiliyorsunuz. Stresli bir günün ardından çoğu kişinin yapmak istediği tek şey sıcak bir duşa girip rahatlamak. Sanki o zaman tüm gün boyunca yaşanan kötü olaylar, stresli toplantılar, yorucu sınav hazırlıkları rahatlatıcı bir duşla geçecek gibidir. Duşta geçirdiğiniz zamanı kendinize ayırdığınız en özel zaman olarak değerlendirebilirsiniz. Hem vücudunuzu hem de zihninizi rahatlatıcı bir duş ile temizleyebilirsiniz. Ancak banyonuzda bulunan duş ekipmanlarınızda sıkıntı var ise bunu rahatça gerçekleştirmek mümkün olmaz. Her kesimden insan kullansın, her banyoya uygun olsun diye birçok farklı duş sistemleri seçeneklerini sizler için nalburum.net adresinde sunuyoruz.

Ürünler içerisinde duş askıları ve yedek parçaları, duş hortumları, duş kolon ve panelleri, duş takımları, el duşları, el ve tepe duşları bulunmaktadır. Bunlar arasından hangisine ihtiyacınız varsa fotoğraf görselleri ile renklendirilmiş ürün sayfalarımızdan istediğinize anında sahip olabiliyorsunuz. Bunun için sitemize üye olmanız yeterli. Çoğu internet sitesinde sadece kredi kartı ile alışveriş yapılır ve kredi kartı kullanmayanlar mağdur edilmiş olur. Biz bu durumun önüne geçerek de sizlere kapıda ödeme seçeneği sunuyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünleri sipariş takip bölümümüzden rahatça takip edebiliyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda mail veya telefon yoluyla bize başvurmanız yeterli. Alanında uzman personelimiz hızlı bir şekilde sizlere gerekli çözümü sunuyor ve sorularınızı yanıtlıyorlar.

Farklı markalara ait duş sistemi ürünlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz. Bu markalar arasında Bocchi, Classis, Creavit, ECA, Euromix, Geberit, GPD, Sensio, Vitra  ve Waterway en klas ürünleri ile sizlere sunuluyor. İsterseniz her markaya ait ürünü tek bir sayfada inceleyebilirsiniz. İsterseniz bir veya birkaç markayı seçerek ilginizi çeken ürünlere anında ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Belli fiyat aralıklarında aradığınız ürünler varsa bütçenize uygun olanları rahatça seçebileceğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Bunun yanında tüm ürünleri fiyatlarına göre artan ya da azalan şekilde sıralayabilirsiniz veya sadece isimlerine göre sıralama yaparak istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

1/2 Duş Hortumu Plastik (Metre)
% İndirim
10.73
0.00
ANTİK SPİRAL TAKIMI
% İndirim
270.27
0.00
SİMİT EL DUŞU
% İndirim
14.16
0.00
Tasarruflu kokulu El Duşu
% İndirim
57.06
0.00
CLASSİS Corner Robot Duş Set
%48 İndirim
130.00
250.00
CLASSİS Frida Robot Duş Seti
%48 İndirim
110.00
210.00
CLASSİS Lotus Robot Duş Seti
%48 İndirim
110.00
210.00
CLASSİS İnci Robot Duş Seti
%48 İndirim
110.00
210.00
CLASSİS Venüs Robot Duş Seti
%38 İndirim
130.00
210.00
CLASSİS Sürgülü Duş seti
%47 İndirim
50.00
95.00
VENEDİK DUŞ BAŞLIGI (022)
% İndirim
27.68
0.00
Sürgülü Duş Takımı
% İndirim
35.75
0.00
Masajlı El Duşu
% İndirim
7.15
0.00
 
Bu site iMağaza Eticaret Sitesi altyapısını kullanmaktadır.