Bahçe Ekipmanlarınız İçin En Doğru Adres Nalburum.net!

Birbirinden farklı ve kullanışlı ürün seçenekleri ile bahçenize dair her türlü ürünü bulabileceğiniz bir kategori açtık. Bu kategori içerisinde farklı farklı birçok ürüne ulaşabileceksiniz.

Bahçeyle uğraşmak bir sanattır. Sanatı gerçekleştirmek içinse bazı malzemeler kullanmanız gerekir. Bunlar olmadan yaptığınız işler yeterince kaliteli olmaz ve istediğiniz sonuca hiçbir zaman ulaşamazsınız. Bu da hayal kırıklığına uğramanıza sebep olur.

Bahçenizle ilgilenirken yetiştirdiğiniz çiçeklerin her daim canlı gözükmesini, organik sebze veya meyvelerinin her zaman en dolgun şekilde büyümesini istersiniz. Dolayısıyla bahçenize harcamış olduğunuz emek de oldukça zamanınızı alır. Hem bahçenize gereken özeni göstermeniz hem de çok fazla uğraşarak zamanınızı boş yere harcamamanız için kullanabileceğiniz tüm ürünler nalburum.net adresinde sizler için bekliyor.

Bahçe ve ekipmanları kategorimizde bulunan ürünler BLACK&DECKER ve _KL_ markalarının kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Fiyat aralığına göre aramalarınızı gerçekleştirebildiğiniz gibi sadece ilgilendiğiniz markaya göre de aramalarınızı kısıtlandırabiliyorsunuz.

Stok durumu her ürün bilgisi içerisinde ayrıca belirtildiği için stokta olmayan bir ürünü alma durumu yaşanmıyor. Ürünler arasında jeneratörler, basınçlı yıkama makineleri, klomelerine göre farklı zincirli testereler, benzinli ağaç kesme motorları, yıkama tabancaları, çim biçmek için kullanılabilecek seyyar priz kablo makaraları, ıslak veya kuru elektrikli süpürgeler, üfleme ve emme makineleri, bahçe alet ve aksesuarları, kompresörler bulunmaktadır.

Yaptığınız alışverişler 1000 TL üzeri olduğunda ise kargo ücreti ödemiyorsunuz. Aras Kargo ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz bir şekilde ürününüzü kapınıza kadar gönderiyoruz.

Gönderdiğimiz tüm ürünlerde kapıda ödeme seçenekleri ile müşterilerime büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Aras Kargo veya Sürat Kargo firmalarından istediğiniz firma ile gönderimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Satın aldığınız ürünlerin hepsi orijinal garantilidir ve orijinal kutusunda gönderilmektedir.

Bahçe ve ekipmanları sizlere teslim edilmeden önce deneyimli personelimiz tarafından kullanıcı testlerine tutularak gönderilmektedir. Nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu net olarak bilemiyorsanız bize ulaşarak ihtiyaçlarınızı dile getirin, biz de sizlere en uyacak ürün hakkında size bilgi verelim.

E-bültenimize üye olarak sitemizdeki yeni ürünler hakkında bilgi alabilir, stoğa giren ürünler hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.