Tüm Vakumlu Ürünlerde Geçerlidir

Banyonuzu Canlandırın

Banyonuzda kullanabileceğiniz en özel ürünlerin hepsi Nalburum.net adresi üzerinde sizler için özel olarak kategorize edildi. Aradığınız her ürüne ait en kaliteli malzemeleri batarya ve musluk kategorisi altında rahatça ulaşabilirsiniz.

Banyonuz kişisel bakımınızı gerçekleştirdiğiniz en özel yerinizdir. Kullandığınız ürünler ne kadar kaliteli ve gösterişli olursa kendinize ayırdığınız vakit oldukça kısıtlı da olsa en verimli sonucu alırsınız. Banyonuzda bulunan malzemelerin size fazladan masraf çıkaracak ürünlerden olmamasına ile özellikle dikkat etmeniz gerekir. Gereksiz yere su akıtacak musluklar, duş aldıktan sonra ayrıca banyonuzu da temizlemek zorunda olduğunuz durumları artık nalburum.net sayesinde yaşamayacaksınız.

Ev dekorasyonu için harcadığınız zamanı banyo dekorasyonunuz için de harcamanız gerekir. Bazı evlerde küçük olan banyolarda hem kullanışı kolay hem de rahat hareket etme olanağı sağlayan dizaynlar gerektirir. Bunları tedarik edebileceğiniz batarya ve musluk kategorimizde boyutu ne olursa olsun banyolarınızda rahat bir nefes alacaksınız. Tüm günün stresini sıcak bir duşla atacağınız en özel yerinizde kullanacağınız malzemelerin hepsi de nalburum.net kalitesi ile orijinal ürünlerden oluşmuş olacak.

Kategorimiz içerisinde ankastre serisi, bide bataryaları, çevirmeli bataryalar, doktor ve bedensel engelli bataryalar, fotoselli ürünler, mix bataryalar, musluklar, taharet muslukları, termostatik bataryalar ve tüm bu ürünlerin yedek parçaları bulunmaktadır.

Batarya ve musluk kategorimizde bulunan ürünlerde birden fazla marka seçeneğinin ürünlerine ulaşabiliyorsunuz. Bunlar arasında Classis, ECA, Euromix ve GPD yer alıyor. İsterseniz site üzerinden tüm bu markalara ait her ürünü bir arada inceleyebilirsiniz. İsterseniz ve aradığınız belli bir marka var ise o markanın kutucuğunu işaretleyerek sadece ilginizi çeken ürünleri listeleyebilirsiniz.

Ürünleri isimlerine göre veya fiyatlarına göre sitemizde sıralayabiliyorsunuz. Banyo ve musluk kategorimizde bulunan ürünlerden örnek verecek olursak; zaman ayarlı pisuvar muslukları, antik görünümlü banyo bataryaları ve spiral takımları, çiftli taharet muslukları, çift pedallı musluklar, fotoselli lavabo bataryaları, döner borulu evyeler, bide bataryaları, sıva altı fotoselli olarak kullanılabilen pisuar bataryaları, banyo bataryaları sayılabilir. Sitemizde yer alan ürünlerde büyük indirimler sayesinde oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Üstelik 1000 lira üzerindeki alışverişlerde hiçbir şekilde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Gönderimlerimiz ürünlerin orijinal kutuları içerisinde Aras Kargo veya Sürat Kargo firmalarından tercih ettiğiniz firma ile gönderilmektedir. Kaıda ödeme seçeneği mevcut olan satış politikamızda en iyisini sunmak için hizmet veriyoruz.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.