Duşta Hayat Var

Sıcak bir duş ile rahatlamak sizin de hakkınız

Hayat şartları her geçen gün daha da zorlaşıyor. İster öğrenci olun ister çalışan her gün ayrı bir yoğunlukla geçiyor ve her zaman stresle dolabiliyorsunuz. Stresli bir günün ardından çoğu kişinin yapmak istediği tek şey sıcak bir duşa girip rahatlamak. Sanki o zaman tüm gün boyunca yaşanan kötü olaylar, stresli toplantılar, yorucu sınav hazırlıkları rahatlatıcı bir duşla geçecek gibidir. Duşta geçirdiğiniz zamanı kendinize ayırdığınız en özel zaman olarak değerlendirebilirsiniz. Hem vücudunuzu hem de zihninizi rahatlatıcı bir duş ile temizleyebilirsiniz. Ancak banyonuzda bulunan duş ekipmanlarınızda sıkıntı var ise bunu rahatça gerçekleştirmek mümkün olmaz. Her kesimden insan kullansın, her banyoya uygun olsun diye birçok farklı duş sistemleri seçeneklerini sizler için nalburum.net adresinde sunuyoruz.

Ürünler içerisinde duş askıları ve yedek parçaları, duş hortumları, duş kolon ve panelleri, duş takımları, el duşları, el ve tepe duşları bulunmaktadır. Bunlar arasından hangisine ihtiyacınız varsa fotoğraf görselleri ile renklendirilmiş ürün sayfalarımızdan istediğinize anında sahip olabiliyorsunuz. Bunun için sitemize üye olmanız yeterli. Çoğu internet sitesinde sadece kredi kartı ile alışveriş yapılır ve kredi kartı kullanmayanlar mağdur edilmiş olur. Biz bu durumun önüne geçerek de sizlere kapıda ödeme seçeneği sunuyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünleri sipariş takip bölümümüzden rahatça takip edebiliyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda mail veya telefon yoluyla bize başvurmanız yeterli. Alanında uzman personelimiz hızlı bir şekilde sizlere gerekli çözümü sunuyor ve sorularınızı yanıtlıyorlar.

Farklı markalara ait duş sistemi ürünlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz. Bu markalar arasında Bocchi, Classis, Creavit, ECA, Euromix, Geberit, GPD, Sensio, Vitra  ve Waterway en klas ürünleri ile sizlere sunuluyor. İsterseniz her markaya ait ürünü tek bir sayfada inceleyebilirsiniz. İsterseniz bir veya birkaç markayı seçerek ilginizi çeken ürünlere anında ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Belli fiyat aralıklarında aradığınız ürünler varsa bütçenize uygun olanları rahatça seçebileceğiniz şekilde sıralayabilirsiniz. Bunun yanında tüm ürünleri fiyatlarına göre artan ya da azalan şekilde sıralayabilirsiniz veya sadece isimlerine göre sıralama yaparak istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.