Elektrik Grubu Nalburum.net’de sizleri bekliyor

Elektrik denilince aklınıza ihtiyacınız olan ne gibi parçalar geliyor, bir düşünün. Anahtarlar, fişler, prizler, uydu cihazları, uzatma ve çoklayıcılar… Bu ürünlerin hepsini nalburum.net adresinde sizlere özel fırsatlarla satışa açtık.

Farklı özellikteki uydu alıcılar arasından size uygun olanı seçmeniz artık çok kolay. Çift taraflı kontrol kalemleri, radyatörler, elektrikli ısıtıcılar, seyyar kablolar, trifaze erkek fişler, golyetler, buat kapakları, ara puarlar, ampül duyu, 3lü prizler gibi birçok ürün elektrik grubu kategorisi altında en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Euromix ve Supermax markalarının en kaliteli ürünleri nalburum.net kalitesi ile hızlı kargo seçenekleriyle evinize taşınıyor. Sitemize üye olarak yapacağınız alışverişlerinizi çeşitli taksit imkanları ile kredi kartlarınız ile satın alabilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanıcısı değilseniz kapıda ödeme seçeneğimiz de mevcut. Bu sayede elektrik ürünleri için mağaza dolaşmayı sevmeyen müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünler orijinal ürünlerdir. Satın aldıklarınızın size ne zaman ulaşacağını merak ediyorsanız sipariş takip menüsünden hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılacak her türlü sorunuz için yardımcı olacak personelimize ister telefon yoluyla ister internet üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün hakkında da bu hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yayınladığımız ve satışını yaptığımız her ürünün görseli de mevcuttur. Bu sayede ürünlerin fotoğraflarını da ayrıntılı bir şekilde inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Yeni gelen ürünler ve sürpriz indirimler için e bülten hizmetimize mail adresinizi bırakmanız yeterli. Böylece fırsatlardan ilk haberdar olan kişi siz olacaksınız.

Nalburum.net adresinden memnun kalacağınıza eminiz ve bizi mutlaka arkadaşlarınıza da önereceğinizi düşüyoruz. Arkadaşlarınız sizin sayenizde sistemimize üye olduklarında otomatik olarak sizin hesabınıza bir teşekkür olarak 10 TL lik hediye çeki gönderiyoruz. Sizin ve arkadaşlarınızın bizden memnun kalması için her türlü hizmeti sunmaktan için elimizden geleni yapıyoruz ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.