Küvet ve duşakabinler

Banyonuz size ait en özel alanlardan birisidir. Bu alanda kendi kişisel bakımınızı yaparsınız ve günün tüm stresini sıcak duşlar ile atabilmek istersiniz. Bu noktada çoğu kişinin tercihi küvetini doldurup keyif yapmaktan geçer. Ancak kullanışlı olmayan bir küvette ne rahatlamak mümkündür ne de aldığınız banyoyu uzun tutarak keyif yapabilmeniz. Eğer banyonuzu değiştirmek istiyorsanız veya yeni yaptırdığınız evinize uygun bir küvet arıyorsanız birçok farklı model seçeneğini bulabileceğiniz nalburum.net’e sizleri davet ediyoruz.

Duş tekneleri, kompakt duş kabinler, küvetler, mini küvetler, spa masaj havuzları ve bunların montajı için gerekli olan tüm ekipmanlar hepsini tek bir internet sitesi üzerinden satın alabilmeniz mümkün. Üstelik dışarıda araştırıp da bulamadığınız en uygun fiyatlarla. Neredeyse yarı fiyatına kadar yapılan indirimlerde nalburum.net’in üyelerine sunduğu bir diğer sürprizi.

Siteye üye olduktan sonra rahat bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünlerinizde bin liranın üzerindeki siparişlerde kargo ücreti ödeme gibi bir sıkıntıyla karşılaşmıyorsunuz, biz sizin için bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Aras kargo veya sürat kargodan hangisini isterseniz seçebiliyorsunuz. Aldığınız ürünü kolileyip, zarar görmeyeceği bir şekilde ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Ürünler stoklarımıza girmeden önce düzgün çalışıp çalışmadığına dair ayrıntılı testlerden geçiyor. Size gönderdiğimiz tüm ürünler kontrol edilerek teslim edildiği için olumsuz geri dönüş yaşanması ve ürünlerin teslimatında sürecin uzaması gibi sıkıntıların önüne geçilmiş oluyor.

Aklınıza takılacak her türlü soru için mail olarak veya telefonlar destek hattımıza ulaşabiliyorsunuz. Canlı destek ekibimiz sıkıntınızın çözümü için ellerinden geleni yapıyorlar ve hızlıca sizi çözüme ulaştırıyorlar.

Kesenize en uygun ve en renkli küvet seçeneklerine nalburum.net ile ulaşabilirsiniz. Düşünsenize küvetinizi görsellerinden beğenip satın alıyorsunuz ve evinize kadar zarar görmeden teslim ediliyor. Artık her şeyin internet üzerinden gerçekleştirildiği bu devirde banyonuzu güzelleştirmek ve daha modern bir hava katmak için mağazaları dolaşmanıza gerek yok. Biz sizler için tüm mağazaları tek bir sitede topladık.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.