Sifon ve Plastik Grubu

Bir evin ihtiyaçlarını karşılarken dolap, koltuk, fayans, duşlar, küvetler bunları bulması oldukça kolay olur. Ancak sifon gibi ek ürünleri nereden nasıl satın alacağını çoğu kişi bilmez. Ararken ayrı zaman kaybedilir, ürün bulunduğunda uyacak olanı seçmek için ayrı zaman kaybedilir. İnternetten bakmak çoğu insanın aklına gelmeyecek bir durumdur zaten. Ancak nalburum.net olarak biz bu önyargıyı kırmaya niyetliyiz. Kendi alanımıza dahil olan ufak veya büyük her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir site hazırladık.

Sifon ve plastik grubu kategorimizde bulunması en zahmetli ve zor ürünleri sizlere sunuyoruz. Contalar, gömme rezervuarlar, kada çeşitleri, klozet kapakları, körüklü sifonlar, plastik rezervuarlar, rezervuarl iç takımları, taslı sifonlar, yedek parçalar ve yer sifonları bu kategori içerisinde yer alan ürünler arasında. Gördüğünüz gibi belki de aklınıza bile gelmeyecek birçok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz, hem de en üst düzey kaliteyle hem de en uygun fiyatlarla.

Creavit, Euromix, Geberit, GPD ve Vitra ise bu alanda üretim yapan önder firmalar arasında yer alıyor ve hepsine ait ürünler bizim sayfamızda sizlere sunuluyor. Ürünleri isterseniz belli fiyat aralıklarına göre listeletebilirsiniz. Alfabetik sırayla görmek isterseniz yine buna ait sıralama seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Bir veya birkaç markaya ait ürünleri seçerek ilgilendiklerinizi site üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki her ürün stoklarımıza girmeden önce deneyimli personeller tarafından özel olarak incelenmektedir. Sorunsuz ve güvenilir bir alışveriş sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz ve en kaliteli hizmeti sunmak için özen gösteriyoruz.

Nalburum.net sitesine üye olduğunuz takdirde müthiş indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik e-bültene kayıt olduğunuzda anında indirim haberleri öncelikli olarak size ulaşıyor. Bir arkadaşınızı da sitemize üye olmak için davet ettiğinizde ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz 10 TL hesabınıza otomatik olarak yükleniyor.

 

En kaliteli alışverişler için, banyoya, mutfağa, bahçenize dair her türlü ürün için işimizi tam kapsamlı olarak gerçekleştiriyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim çalışma prensibimizin temelini oluşturuyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabildiğimiz sürece kendimiz başarılı sayıyoruz. 

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.