En Gerekli Ekipmanlar Uzatmalar

Uzatmalar da birçok ekipman gibi farklı özellikte olurlar ve her yerde kolayca bulunmazlar. Özel olarak araştırma gerekir, fiyatları uygun olsa da uygun uzatmayı bulmak için birçok zaman harcarsınız. Bu zaman israfından sizi kurtarmak için nalburum.net kategorilerine uzatmaları da ekledik. Bu kategoride bulunan ürünler arasından size uygun olanı hızlı bir şekilde seçebiliyorsunuz. Her ürüne ait görsel ile aralarından seçim yapmanız da kolay oluyor.

½ uzatmalar veya ¾ uzatmalar arasından hangisine ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız yardım ve destek hattımızdan sizlere yardımcı olabilecek uzmanlıktaki personelimize danışabilirsiniz. İster telefon yoluyla ister mail yoluyla hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan ürüne yönlendirileceksiniz. Siparişlerinizi sipariş takip menümüz üzerinden kolayca takip edebilir, ne zaman elinize geçeceğini öğrenebilirsiniz.

Euromix ve GPD markalarına ait onlarca ürün seçeneği arasından dilediğinize yüzde elliye varan indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Site üzerinde yayımlanan ürünlerde piyasadaki ürünlere göre çok daha uygun fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapıldığı için daha ucuza sahip olabiliyorsunuz.

Satın aldığınız ürünler yüzde yüz orijinal ürünler olarak orijinal kutularında kapınıza kadar teslim ediliyor. Birçok kredi kartı ile anlaşmalı olan sitemizde kredi kartınız yok ise kapıda ödeme seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünleri isimlerine göre veya fiyatlarına göre istediğiniz şekilde sıralandırabiliyorsunuz. Bunun dışında belli bir fiyat aralığındaki ürünleri görmek istiyorsanız sadece o fiyat aralığını seçerek listeyi daraltabiliyorsunuz.

Nalburum.net adresine üye olarak alışverişlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında sitemize arkadaşlarınızı davet ettiğinizde ilk alışverişinizde kullanılmak üzere 10 TL otomatik olarak hesabınıza yükleniyor.

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına en özenli işleri sunmaya ve en kaliteli ürünleri satmak için uğraşıyoruz. Ürünlerimizi sizlere göndermeden önce ayrıntılı testlerden geçirip herhangi bir sorunu olmadığını garantiledikten sonra sizlerin kullanımına sunuyoruz.

 

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.