Vana Grubundaki seçenekleri görünce çok şaşıracaksınız

Nalburum.net olarak belirlediğimiz her kategoride en güzel, kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Vana grubu kategorisinde bile sunduğumuz ürünleri görünce gerçekten doğru sitede olduğunuzu anlayacaksınız. Üstelik sitemizden alışveriş yaparken sadece kredi kartı kullanacaksınız diye bir zorunluluk da yok. Birçok kişi alışveriş yaparken ya banka kartını kullanıyor ya da nakit olarak işlem yapıyor. Bu kişilerinde internet üzerinden rahatça alışveriş yapabilmesini sağlamak adına kapıda ödeme seçeneği ile sizlere hizmetimizi en titiz şekilde sunuyoruz.

Vana grubu kategorimizde ankastre stop vanalar, küresel vanalar, plastik vanalar, stop vanalar ve şiber vanalar olarak beş ayrı alt kategori belirledik. Bunlar arasından size en çok uyan kategoriye tıklayarak hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan ürüne erişebiliyorsunuz. Farklı bütçelere göre ve farklı zevklere göre satın alabileceğiniz birçok vana çeşidi sitemizde bulunuyor. ECA, Euromix, GPD ve Vitra markalarının en kaliteli ürünlerini sizlere sunuyoruz. Ancak Nalburum.net olarak belirlediğimiz çalışma prensiplerine göre size sunduğumuz fiyatlar daima en uygun fiyatlar oluyor. Normal katalog fiyatlarımız üzerinden üyelerimiz için özel olarak uygulamış olduğumuz indirimler ile sizlerin yüzünü daha da güldürmeyi amaçlıyoruz.

Satın aldığınız ürünler birkaç gün içerisinde elinize geçiyor ve kullanıma hazır halde gönderiliyor. Bir sıkıntı yaşanmaması için tüm ürünlerimiz sizlere gönderilmeden önce özenli bir şekilde deneyimli personelimiz tarafından kontrol edilerek gönderime hazırlanıyor. Satışını yaptığımız her ürün orijinal olarak sunuluyor ve orijinal kutularında kapınıza kadar teslim ediliyor. Aklınıza gelebilecek her türlü soru için mail veya telefon yolu ile danışman hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Tükenen ürünlerin ne zaman geleceğini merak edebilirsiniz, satın alacağınız ürün montajı ile aklınıza bir soru takılabilir, ürününüzün ne zaman elinize geçeceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu ve bunlar gibi birçok sorunuz yetkili personelimiz tarafında hızlı bir şekilde cevaplanmaya çalışılıyor.

Sitemize hızlı bir şekilde üye olduğunuz takdirde en güvenilir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca sitemize kattığınız her arkadaşınız için ilk alışverişinizde kullanılmak üzere hesabınıza 10 TL otomatik olarak yükleniyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına kalitemizden ve uygun fiyatlarımızdan asla ödün vermiyoruz. Kendi siparişiniz üzerinden ürünlerinizin nerede olduğunu takip etmek isterseniz site üzerinden sizler için özel olarak ayrılmış sipariş takip butonundan hızlıca ürününüzün ne zaman size ulaşacağına dair bilgilere erişebiliyorsunuz.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.