Farklı Vitrifiyeler ile her ihtiyaca ve keseye uygun ürüne sahip olabilirsiniz

İster fayans, ister klozet ne ihtiyacınız varsa farklı indirim seçenekleri ile bu ürünlerin en kalitelilerine ve en uygun fiyatlılarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun içinse tek yapmanız gereken nalburum.net adresini ziyaret etmek. Vitrifiye grubu ürünlerinde birçok markaya ait ürünler değişik modeller ve çeşitli indirimlerle karşınızda.

Vitrifiye grubunda yer alan ürünlerden kısaca bahsedecek olursak genel hatlarıyla; fayans ve granitler, klozetler ve lavabolar ile pisuvarlar bulunmaktadır. Alttan veya arkadan çıkışlı klozet rezervuar takımlarında yapılan büyük indirimler ile tam teçhizatlı ürünlere hızlıca sahip olabilirsiniz. Bu fiyatlara bu kalitedeki ürünlerle sahip olmak nalburum.net ile tanışana kadar imkânsız diyebilirdiniz ancak şimdi bu imkânsızlığı ortadan kaldırıyoruz.

Yer alan markalar arasında oldukça kaliteli firmalar yer alıyor. Bocchi, Creavit, Vitra, Waterway, Watex ve Yurtbay’ın birbirinden kaliteli ve özel tasarımlarının hepsine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyat aralıklarını kendinize göre belirleyebilir ve bütçenize en uyan ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Tüm ürünleri belli bir sıralama üzerinden incelemek isterseniz alfabetik sıralama uygulayabilir ya da en düşük veya en yüksek fiyat en üstte olacak şekilde sıralama yapabilirsiniz.

Koli şeklinde satın aldığınız ürünlerde kargo da bedava. Satın aldığınız ürünü hemen ertesi gün kargoya veriyoruz ve orijinal kutusunda sizlere kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Cephe karosu, farklı renklerde yer karosu, rengârenk bordürler, mutfak arası seramikler, amortisörlü klozet kapakları, asma klozetler, çanak lavabolar, duş tekneleri ürünlerinde ne kadar fazla seçenek olduğunu görünce çok şaşıracaksınız. Son modaya göre dizayn edilmiş bu ürünlerden hangisini seçeceğinize karar vermek sizin için işin en zor kısmı olabilir.

Yapacağınız alıverişler ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için yardım destek hattımızda sizlere aklınıza takılacak her türlü soru için yardım edebilecek deneyimli personelimiz bulunmaktadır. Soru ve sorunlarınızın çözümleri en hızlı şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaya çalışılmaktadır.

Sitemize arkadaşınızı davet edip üye kazandırdığınız da ise hem arkadaşınız mükemmel ve son trend vitrifiye ürünlerine ulaşabilecek hem de siz bizden ilk alışverişinizde kullanabileceğiniz 10 TLlik indirim çeki kazanacaksınız.

Sıralama:

Semaver Muslugu
8.39TL
Semaver Muslugu imza damga modeli
12.63TL
Taharetli Çamaşır Muslugu
25.34TL
Ankastre Taharet Muslugu
29.58TL
Ankastre Taharet Muslugu (pprc)
25.34TL
Arıtma Muslugu
29.58TL
Kahveci Semaver Muslugu
21.10TL
Artı Dekoratif Taharet Muslugu
12.71TL
Çubuk Taharet Muslugu Aç Kapa
12.70TL
Vakumlu Krom Taharet Muslugu Aç Kapa
11.86TL
Alfa Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Krom Taharet Musluk Kapak Takımı
4.24TL
Sebil Muslugu
4.24TL
Pisyuvar Muslugu
12.70TL
Çaymatik Semaver Muslugu
8.47TL
Klasik Semaver Muslugu
8.47TL
Acem Taharet Muslugu Aç Kapa
12.71TL
Plastik Musluk
5.08TL
Mix Duvardan aç kapa batarya Üstten Borulu
100.00TL
Sipralli evye Bataryası (berber)
139.83TL
Spectra Mix Ku Boru (kubar) Evye Bataryası
76.27TL
Medikal Mix Lavabo Bataryası
84.75TL
Spectra Mix Lavabo Bataryası

Fiyatı Sorunuz

Spectra Mix Uzun Kuğu Evye Bataryası
76.27TL
Tek Su Girişli Aç Kapa Duvardan Evye Bataryası
29.66TL
Spectra Mix Kısa Kuğu Lavabo Bataryası
76.27TL
Spectra Mix Banyo Bataryası
126.27TL
Mix Döner Lavabo Bataryası
67.80TL
Delta Mix Banyo Bataryası
118.64TL
Delta Mix kısa Kugu Lavabo Bataryası
76.27TL
 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.